КЖЕП Глевахівської селищної ради є виконавцем послуг із централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на території смт Глеваха, КЖЕП Глевахівської селищної ради визначено виконавцем послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення населенню, бюджетним організаціям, іншим підприємствам та організаціям смт Глеваха.

З огляду на зазначене, КЖЕП Глевахівської селищної ради укладатиме договори на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення зі споживачами смт Глеваха Глевахівської територіальної громади Фастівського р-ну Київської обл.

Порядок укладання договорів визначено ст.12 та ст.13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Відповідно до вимог ст. 7 вищезазначеного Закону України споживач зобов’язаний укладати договори про надання житлово-комунальних послуг у порядку і випадках, визначених Законом України.

Постановою Кабінету Міністрів України від 05 липня 2019 р. № 690 відповідно до пунктів 1 і 2 частини першої статті 4 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” затверджено:

  • Правила надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення;
  • Типовий договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем);

      Враховуючи викладене КЖЕП Глевахівської селищної ради оприлюднено вищезазначений типовий договір для ознайомлення:

Типовий договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем)

З повним текстом типового договору можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Глевахівської територіальної громади за адресою: https://hlevakha.gov.ua/ у розділі ЖКГ та благоустрій, КЖЕП Глевахівської селищної ради за адресою:   http://www.kzhep.in.ua/,  на інформаційних стендах в адміністративному приміщенні КЖЕП Глевахівської селищної ради за адресою смт Глеваха, вул. Вокзальна, 18а.

Зауваження та пропозиції до типового договору просимо надавати до 06.02.2022 року на електронну адресу КЖЕП Глевахівської селищної ради: kzhep.glevakha@gmail.com або на поштову адресу: 08631 смт Глеваха, вул. Вокзальна, 18а (тел. 04571 3-11-76).